قیمت کویل مسی

ضخامتابعادبرندحالتقیمت

0.05 میلی متر

-
باهنر
کویل
1,200 تومان

۰.۱ میلی متر

-
باهنر
کویل
850 تومان

۰.۱۵ میلی متر

-
باهنر
کویل
650 تومان

۰.۲ میلی متر

-
باهنر
کویل
650 تومان

0.5 میلی متر

-
باهنر
کویل
600 تومانکویل مس یکی از محصولات فلزی است که از مس تولید می‌شود و به شکل یک رول یا کویل ارائه می‌شود. قیمت کویل مسی اغلب به عوامل مختلفی مانند قیمت ارز و مس خام بستگی دارد.
این کویل‌ها به عنوان محصولات فلزی پهناور و طولانی شکل می‌گیرند و معمولاً در انواع مختلف ابعاد و ضخامت‌ها تولید می‌شوند. کویل‌های مسی از مس خالص یا آلیاژ‌های مسی ساخته می‌شوند و در انواع مختلف صنایع از جمله الکترونیک، ساختمان‌سازی، خودروسازی و صنایع نفت و گاز به کار می‌روند.

قیمت کویل مسی در ایران

در ایران عوامل مختلفی باعث تغییر قیمت محصولات مس و برنج می‌شوند؛ درواقع قیمت ورق مس و رول مسی به موارد مختلفی مانند قیمت مس خام، برند محصول، میزان عرضه و تقاضا، نحوه تولید و هزینه های آن و… بستگی دارد. در ادامه برخی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت کویل مسی و نوسانات آن را شرح داده‌ایم.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت رول (کویل) مس

در مورد محاسبه قیمت کویل مسی می‌توانیم شرایط و موارد مختلفی را بررسی کنیم که در ادامه هریک از آن‌ها را شرح داده‌ایم.

قیمت رول مسی

 

رول مس

قیمت مواد تشکیل دهنده اصلی

قیمت مس اولیه یا خام، در بازار جهانی یکی از عوامل اساسی در تعیین قیمت کویل مسی است. افزایش قیمت مس خام معمولاً به افزایش قیمت کویل‌های مسی منجر می‌شود. پس در بازار جهانی، نوسانات احتمالی مس و فلزات خام می‌توانند در افزایش یا کاهش قیمت کویل (رول) مسی موثر باشند.

میزان نیاز مشتری یا خریدار

نرخ عرضه و تقاضا می‌تواند قیمت رول مسی را تحت تاثیر قرار دهد و هرچه مشتری بیشتر باشد و تقاضای کویل مس افزایش یابد، قیمت آن نیز افزایش یابد. همچنین برعکس آن نیز امکان‌پذیر است و با عرضه بیش از حد تولید کنندگان، کاهش قیمت کویل مس را خواهیم داشت.

نحوه تولید و هزینه‌های آن

روش‌های تولید کویل مسی می‌توانند تاثیر قابل توجهی در قیمت آن داشته‌باشند. به عبارتی تولید با تکنولوژی روز هزینه کمتری خواهد داشت و در نتیجه ارزش محصول نهایی نیز کمتر خواهد بود. سایر هزینه‌های تولید نیز موثر هستند مانند ابزار، نیروی کار و…

اندازه کویل و ضخامت

ابعاد کویل مسی و ضخامت آن نیز در قیمت آن موثر هستند؛ کویل‌های بزرگتر و با ضخامت بیشتر ممکن است قیمت‌های بالاتری داشته باشند.

قیمت کویل مس به حالت مفتول

 

رول مفتول های مسی

میزان ترکیبات مس

درصد خلوص و ترکیباتی که در کویل مس مورد استفاده قرار می‌گیرند در قیمت خرید رول مس موثر هستند.

بهترین راه برای خرید کویل مسی

یکی از مطمئن‌ترین راه‌های خرید کویل مسی، مراجعه به فروشگاه‌های معتبری است که به‌طور اختصاصی در زمینه فروش مس فعالیت دارند، شما می‌توانید برای خرید کویل مس با بهترین قیمت، با کارشناسان ما در بازار فلز (فروشگاه رحیمی) در ارتباط باشید.

برای دستیابی به قیمت دقیق کویل مسی، اغلب مراجعه به بازارهای محلی و بین‌المللی و شرکت‌های تولیدکننده و استعلام قیمت، بهترین نتیجه را خواهد داشت.

0 Item | تومان
View Cart
فروشگاه
خانه