قیمت ورق برنجی | قیمت کویل برنجی

جدول قیمت روز ورق برنجی

ضخامتابعادبرندحالتقیمت

0.3 میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

0.4میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

0.5 میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

0.6 میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

0.7 میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

0.8 میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

1 میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

1.25 میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

1.5 میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

10 میلی متر

-
-
شیت
450,000 تومان

12 میلی متر

-
-
شیت
450,000 تومان

2 میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

3 میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

5 میلی متر

-
-
شیت
410,000 تومان

7 میلی متر

-
-
شیت
450,000 تومان

8 میلی متر

-
-
شیت
450,000 تومان

جدول قیمت روز کویل برنجی

ضخامتابعادبرندحالتقیمت

0.05 میلی متر

-
-
کویل
1,200 تومان

۰.۱ میلی متر

-
-
کویل
510 تومان

0.13 میلی متر

-
-
کویل
510 تومان

۰.۲ میلی متر

-
-
کویل
تومان

کویل برنجی به عنوان یکی از محصولات کاربردی فلز برنج، در ضخامت‌های مختلف قیمت‌های گوناگونی دارد. در ادامه عوامل موثر بر قیمت ورق برنجی را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا با اطلاعات بیشتر از دلایل نوسان قیمت کویل برنجی، نسبت به خرید این محصول اقدام کنید.

عوامل موثر بر قیمت کویل برنجی

قیمت کویل برنجی به عوامل مختلفی وابسته است و می‌تواند متغیر باشد. به این دلیل که ماهیت آلیاژ برنج، ترکیبی از 2 فلز مس و روی است، هرگونه تغییر در قیمت آن‌ها نیز می‌تواند دلیلی برای نوسان قیمت ورق برنجی باشد. در ادامه مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت کویل برنجی را شرح داده‌ایم.

قیمت کویل برنجی

 

عوامل موثر بر قیمت ورق برنجی

تاثیر قیمت مس خام بر کویل برنجی

قیمت کویل برنجی به طور مستقیم به قیمت مس خام در بازار جهانی وابسته است. افزایش قیمت مس خام معمولاً به افزایش قیمت ورق برنجی منجر می‌شود. درواقع بخش اصلی کویل و لوله‌های برنجی از مس خام تولید شده و هرچه قیمت مس خام افزایش داشته‌باشد، قیمت کویل برنجی نیز بیشتر خواهد شد.

کاهش عرضه و افزایش قیمت

عرضه و تقاضا تاثیر بسیار زیادی در قیمت کویل های برنج دارند و هرچه عرضه این محصول کاهش یابد و تقاضا برای خرید ورق برنجی افزایش یابد، قیمت کویل برنج نیز رو به افزایش خواهد بود.

کاهش تقاضا و کاهش قیمت

در ادامه مورد قبلی، کم بودن تقاضا برای خرید کویل برنجی و عرضه بیش از حد تولید کنندگان برای فروش فلز برنج، باعث کاهش قیمت آن خواهد شد.

تاثیر روش‌های تولید ورق یا رول برنجی

 تکنولوژی‌های جدید و بهبود فرآیندهای تولید می‌توانند به کاهش هزینه تولید و افزایش کارایی منجر شوند، که این می‌تواند به کاهش قیمت کویل برنجی منجر شود.

هزینه‌های تولید

هزینه‌های تولید، شامل مواد اولیه، نیروی کار، انرژی، و سایر عوامل، تأثیر مهمی بر قیمت محصولات عرضه شده دارند. افزایش هزینه‌های تولید ممکن است به افزایش قیمت‌های کویل برنج منجر شود.

لیست قیمت کویل برنجی

 

فلز برنج

اندازه کویل و ضخامت

ضخامت کویل برنجی تاثیر بسیار زیادی در محاسبه قیمت آن دارد؛ درواقع کویل برنج با ضخامت بیشتر، طبیعتا وزن بیشتری هم خواهد داشت و این موضوع در قیمت کویل برنجی بی‌تاثیر نیست. به عبارتی هرچه ابعاد و ضخامت کویل بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

میزان ترکیبات مس

همان‌طور که گفتیم فلز برنج ترکیبی از مس و روی است که قیمت آن‌ها متفاوت است، به همین دلیل اگر درصد فلز مس که قیمت بیشتری دارد، بیشتر از روی باشد، قیمت ورق برنجی نیز بیشتر خواهد بود. به‌طور خلاصه قیمت آلیاژ برنج به درصد خلوص آن و میزان مس و روی موجود در  ترکیبات آن بستگی دارد.

شرایط بازار منطقه‌ای

 قیمت کویل برنجی ممکن است در مناطق مختلف جهان متغیر باشد و معامله‌گران ممکن است به شرایط خاص منطقه‌ای توجه کنند. مثلا دسترسی به محصولات فلز برنج در کرمان که شرکت‌های تولیدی در آن واقع شده‌اند می‌تواند کمتر باشد. البته اکنون این اختلافات قیمت کمرنگ‌تر شده‌است.

جدول قیمت کویل برنجی و ضخامت آن‌ها

 

قیمت کویل برنجی

تحولات سیاسی و اقتصادی

تغییرات در سیاست‌ها و رویدادهای جهانی می‌توانند تأثیری بزرگ بر بازار مس و برنج و قیمت‌ها داشته باشند. به عبارتی اخبار تاثیر ویژه‌ای بر قیمت کویل های برنجی دارند.

راهنمای خرید کویل برنجی

برای دستیابی به قیمت دقیق ورق برنجی، معمولاً به بازارهای محلی و بین‌المللی و شرکت‌های تولیدکننده مراجعه شده و مشاوره‌ای درخصوص وضعیت فعلی بازار و عوامل موثر بر آن در نظر گرفته می‌شود. به همین دلیل کارشناسان ما در بازار فلز پاسخگوی هرگونه ابهام در قیمت و نحوه خرید شما هستند. پس جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید ورق و کویل برنجی با ما تماس بگیرید.

0 Item | تومان
View Cart
فروشگاه
خانه