ورق مس و کویل مس

محصولات مسی

ورق مس می تواند به چندین شکل بنا به نوع مصرف تولید شود؛ یکی از این موارد ورق مس و کویل مس است. فروش مس و ورق مس در صنعت کاربرد بسیاری از جمله در دستگاه های صنعتی وتزیینی دارد و می توان در موارد متعددی مورد استفاده قرار گیرند. از ورق مس می تواند در تولیدات انواع قطعات استفاده کرد و این کار علاوه بر افزایش فروش مس باعث تولیدات بیشتر در زمینه ورق مس و کویل مس می شود که در نهایت منجر به سود برای سهامداران می گردد.ضخامت ورق های تولیدی از ۰٫۳  میلیمتر تا ۲۰ میلیمتر می باشد. طول این ورق ها در بیشترین حالت دو متر و بیشترین عرض آنها ۶۶ سانتی متر می باشد. ضخامت کویل (رول) های تولیدی از ۰٫۰۵  میلیمتر تا ۱ میلیمتر می باشد؛ عرض این کویل ها در بیشترین حالت ۶۶ سانتی متر می باشد. مس نام عنصری در جدول تناوبی وعنصری فلزی با ویژگی‌های شکل‌پذیری و رسانایی گرمایی و الکتریکی بالا است. مس خالص، نرم و چکش خوار است بخشی از آن که در برابر هوای آزاد قرار دارد به رنگ قرمز مایل به نارنجی است؛ قابل انعطاف و چکش‌خوار است که کاربردهای زیادی مانند موارد زیر دارد:سیم‌های مسی، لوله های مسی و دستگیره‌های درب و سایر وسایل منزلآهنرباهای الکتریکی و موتورهای الکترو مغناطیسیلامپ‌های خلاء، لامپ‌های پرتوی کاتدی و مگنترون های اجاق‌های مایکرو ویووسایل موسیقی و به خصوص، سازهای بادی مس فلزی است نسبتا نرم و قرمز رنگ و می توان آنرا به صورت ورق و مفتول در آورد. رسانایی الکتریکی و گرمایی آن زیاد است و از نظر رسانایی الکتریکی، بعد از نقره قرار دارد.مس به سهولت با پاره ای از فلزهای دیگر، آلیاژ تشکیل می دهد. مس در ظروف پخت و پز، وسایل الکتریکی، ماشین آلات صنعتی و سکه به کار می رود،

تولید مس

یکی از بزرگترین کارخانه های تولید مس و آلیاژهای آن در دنیا و بزرگترین کارخانه تولید مس در ایران صنایع مس شهید باهنر می باشد که تمام محصولات تولیدی آن از جمله ورق مس و کویل مس در این فروشگاه موجود می باشد. همچنین بنا به مصرف بازار تولیدات سایر کارخانه های ایرانی و خارجی موجود می باشد.ضمنا باید توجه داشت تمام ابعاد ذکر شده در بالا محدود کننده نمی باشند و مشتریان می توانند با در نظر گرفتن بیشترین عرض و طول در ضخامت مد نظر ابعاد مورد نظر خود را بعد از برش به ابعاد مورد نظرخود برسانند. کویل های مس در بیشترین حالت ۶۶ سانتی متر می باشد.

مس

مس نام عنصری در جدول تناوبی وعنصری فلزی با ویژگی‌های شکل‌پذیری و رسانایی گرمایی و الکتریکی بالا است. مس خالص، نرم و چکش خوار است بخشی از آن که در برابر هوای آزاد قرار دارد به رنگ قرمز مایل به نارنجی است. قابل انعطاف و چکش‌خوار است که کاربردهای زیادی مانند موارد زیر دارد:

  • سیم‌های مسی، لوله های مسی و دستگیره‌های درب و سایر وسایل منزل
  • آهنرباهای الکتریکی و موتورهای الکترو مغناطیسی
  • لامپ‌های خلاء، لامپ‌های پرتوی کاتدی و مگنترون های اجاق‌های مایکرو ویو
  • وسایل موسیقی و به خصوص، سازهای بادی

مس فلزی است نسبتا نرم و قرمز رنگ و می توان آنرا به صورت ورق و مفتول در آورد. رسانایی الکتریکی و گرمایی آن زیاد است و از نظر رسانایی الکتریکی، بعد از نقره قرار دارد.

مس به سهولت با پاره ای از فلزهای دیگر، آلیاژ تشکیل می دهد. مس در ظروف پخت و پز، وسایل الکتریکی، ماشین آلات صنعتی و سکه به کار می رود، آلیاژهای مس عبارتند از:
  • برنج: مس، روی، قلع، سرب و منگنز
  • برنز: مس، روی، قلع، سرب و فسفر
جداول

جدیدترین قیمت ها

در جدول های زیر می توانید لیست قیمت ورق مسی و کویل مس را مشاهده نمایید.

* قیمت های زیر قطعی نیستند و ۵% تلورانس دارند. برای اطلاع از قیمت روز می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت ورق مس و کویل مس

ضخامتقیمت
ضخامت ۰/۱ و ۰/۱۵ و۰/۲ میلیمترتماس بگیرید
ضخامت 0/5 تا 3 میلیمتر تماس بگیرید
ضخامت ۵ تا ۷ میلیمتر تماس بگیرید
ضخامت ۰/۳ و۰/۴ میلیمترتماس بگیرید
ضخامت ۷ میلیمتر به بالاتماس بگیرید
تاریخ 30 شهریور
ابعاد (سانتیمتر)ضخامت (میلیمتر)وزن (کیلوگرم)
66x66311.7
66x66519.5
50x5036.8
50x50511.3

محصولات مسی

مس می تواند به چندین شکل بنا به نوع مصرف تولید شود؛ یکی از این موارد ورق مس و کویل مس است. مس در صنعت کاربرد بسیاری از جمله در دستگاه های صنعتی وتزیینی دارد و می توان در موارد متعددی مورد استفاده قرار گیرند. از ورق مس می تواند در تولیدات انواع قطعات استفاده کرد و این کار علاوه بر افزایش فروش مس باعث تولیدات بیشتر در زمینه رول مس و کویل مس می شود که در نهایت منجر به کسب سود برای فروشندگان می گردد.

 

ضخامت ورق های تولیدی از ۰٫۳ میلیمتر تا ۲۰ میلیمتر می باشد. طول این ورق ها در بیشترین حالت دو متر و بیشترین عرض آنها ۶۶ سانتی متر می باشد. ضخامت کویل (رول) های تولیدی از ۰٫۰۵ میلیمتر تا ۱ میلیمتر می باشد؛ عرض این کویل ها در بیشترین حالت ۶۶ سانتی متر می باشد.

تولید مس

یکی از بزرگترین کارخانه های تولید مس و آلیاژهای آن در دنیا و بزرگترین کارخانه تولید مس در ایران صنایع مس شهید باهنر می باشد که تمام محصولات تولیدی آن از جمله ورق مس و کویل مس در این فروشگاه موجود می باشد. همچنین بنا به مصرف بازار تولیدات سایر کارخانه های ایرانی و خارجی موجود می باشد.

ضمنا باید توجه داشت تمام ابعاد ذکر شده در بالا محدود کننده نمی باشند و مشتریان می توانند با در نظر گرفتن بیشترین عرض و طول در ضخامت مد نظر ابعاد مورد نظر خود را بعد از برش به ابعاد مورد نظرخود برسانند. کویل های مس در بیشترین حالت ۶۶ سانتی متر می باشد.

سوالات

سوالات متداول مشتریان ما

ورق مس می تواند به چندین شکل بنا به نوع مصرف تولید شود؛ یکی از این موارد ورق مس و کویل مس است.
ضخامت ورق های تولیدی از ۰٫۳ میلیمتر تا ۲۰ میلیمتر می باشد. طول این ورق ها در بیشترین حالت دو متر و بیشترین عرض آنها ۶۶ سانتی متر می باشد
مس نام عنصری در جدول تناوبی وعنصری فلزی با ویژگی‌های شکل‌پذیری و رسانایی گرمایی و الکتریکی بالا است. مس خالص، نرم و چکش خوار است بخشی از آن که در برابر هوای آزاد قرار دارد به رنگ قرمز مایل به نارنجی است.
ورق مس در صنعت کاربرد بسیاری از جمله در دستگاه های صنعتی وتزیینی دارد و می توان در موارد متعددی مورد استفاده قرار گیرند. از ورق مس می تواند در تولیدات انواع قطعات استفاده کرد.
برای استعلام قیمت رول مس کافی است با کارشناسان بازار فلز تماس بگیرید.