فروش ورق مس و فروش برنج و 2 ترفند جالب برای افزایش آن

مس در زندگی

فروش ورق مس و فروش ورق برنج می تواند برای شما درآمدزایی کند، ورق مس و ورق برنج دو فلزی هستند که مهندسان و هنرمندان به کرات استفاده می کنند به این دلیل که تنوع و استحکام زیادی دارند و همین طور می توان ورق های مس و ورق های برنج را به اندازه دلخواه و شکل مناسب تبدیل کرد.
بنابراین جای تعجب نیست که فروش ورق مس و فروش ورق برنج همیشه با تقاضای بالایی روبرو بوده است. از پروژه های نوسازی شروع کنید تا جواهرسازی، صنایع دستی و… این فلزات از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

بنابراین در این مقاله ما می خواهیم به شما چند ترفند آموزش بدهیم که چطور از ورق های مس و برنج نگهداری کنید تا در طراحی خودتان استفاده نمایید. رول مس به عنوان فلز مهم در صنعت شناخته می شود که در حالت غیرآلیاژی و همین طور آلیاژی کاربرد بسیار وسیعی دارد. ورق مس قرمز رنگ می باشد و از خاصیت حرارتی و هدایت الکتریکی بسیار بالایی برخوردار است، به طوری که در بین فلزات نقره از از خاصیت هدایت الکتریکی و حرارتی بهتری نسبت به مس برخوردار است.

ترفندهای جالب برای افزایش فروش ورق مس

لامپ های حمام و آشپزخانه

لامپ های حمام و آشپزخانه و فروش ورق مس


در طول پروژه های بازسازی، تاخیر گاهی اوقات رخ می دهد. برای طراحی مجدد حمام، این تاخیر می تواند ظاهر لامپ را تحت تاثیر قرار دهد، به خصوص به دلیل اینکه آنها به طور مداوم در معرض رطوبت قرار می گیرند. اگر می خواهید مطمئن شوید که همه چیز درخشان و پر زرق و برق می توانید یک محلول درست کنید برای درست کردن این محلول کافی است پودر سرکه و سرکه سفید را باهم دیگه مخلوط کنید.

این مخلوط یک ماده خمیری ایجاد می کند که می توانید آنها را بر روی وسایل فلزی بمالید. برای این کار از پارچه ی نرم و غیر ساینده استفاده کنید تا ورق برنجی یا ورق مسی خراشیده نگردد. بعد از مالیدن این مخلوط درخشیدگی بر روی این فلزات خواهید دید.

اگر لازم شد می توانید از یک برس یا قلم مو برای تمیز کردند قسمت های سخت و غیرقابل دسترس استفاده کنید. حواستان باشد در استفاده از قلم مو آن را محکم نگیرید و به آرامی بر روی سطح فلز بمالید. برای افزایش فروش ورق مس لازم است که این ترفندها را بدانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فلز مس به مقالات زیر مراجعه کنید:

کرونا و رول مس، بررسی ۴ عامل موثر بر قیمت رول مس

کاربرد مس، فروش مس و فروش ورق برنج – درک ۴ ارزش حقیقی ورق مس

جواهر سازی

جواهر سازی

جواهراتی که با استفاده از ورق مس و برنج ساخته شده اند را می توان با استفاده از همان مخلوط پودر و سرکه تمیز کرد. با این حال، برای جلوگیری از ابتلا به خراش و حتی شکاف های کوچک، استفاده از قلم موی نرم توصیه می شود.

با استفاده از صابون و کمی آب به تمیز کردن طلا و جواهرات کمک می کند. می توانید این محصولات را در مخلوط آب و صابون بجوشانید تا خاک های عمیقی که روی این فلزات نشسته هست را بلند کنید تا شسته شود. شما می توانید این کار را چند بار انجام بدید تا زمانی که از درخشش آن راضی شوید.

یکی از مواد شگفت آوری که شما می توانید برای تمیز کردن وق های برنج و ورق های مس استفاده کنید، کچاپ گوجه فرنگی است. که می توانید در موارد کوچک مثل دستبند و گردنبند از این تکنیک استفاده کنید. یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که بعد از انجام شستشو حتما این ورق ها را کامل خشک کنید. این ترفندها می تواند در افزایش فروش ورق مس موثر باشد.

مس به طور معمول به شکل معدنی یافت می شود. با فرآیندهای مختلفی که بر روی آن انجام می دهد ورق مس و دیگر محصولات مس را تولید می کنند. امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات مفیدی در زمینه ترفندهای افزایش فروش مس کسب کرده باشید.

منبع

https://www.marthastewart.com/270759/polishing-copper

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *