کاربردهای پزشکی استفاده از ورق مس

ورق مس

با استفاده از ورق های مسی می توان بطری های مس تولید کرد و در آن آب ها را نگهداری کرد این کاری بود هندی های باستان انجام می دادند. ورق مس با این حال در قرن بیستم در برخی از کشورهای غربی محبوب است، استفاده از بطری های ورق مسی می تواند به سلامتی کمک کند ولی با این حال مردم بیشتر از بطری های پلاستیکی استفاده می کنند و این می تواند به سلامتی انسان ها ضرر بزند چرا که این پلاستیک ها حاوی مواد شیمیایی هستند و زمانی که با آب قاطی شوند می توانند مواد سمی از خودشون نشان بدهند.
طبیبان هند باستان معتقد بودند که آب آشامیدنی از یک مخزن مس می تواند مشکلات زیادی را درمان کند و جلوی بسیاری از بیماری ها را بگیرد، ما در این ویدیو شش دلیل عمده برای استفاده از بطری های مسی که در آن آب ذخیره شده است آورده ایم که چطور می توان از ورق مس چنین بطری هایی در بوجود آورد.
این اطلاعاتی که راجع ورق مس در ویدیو آورده شده است برای اهداف آموزشی است و هیچ گونه مشاوره ای پزشکی که ورق مس بتواند کارکرد خوبی داشته باشد وجود ندارد. و توصیه می کنیم هیچ کدوم از اطلاعات موجود در فیلم که مربوط به ورق مس و خاصیت های آن می باشد جایگزین تشخیص و درمان توسط متخصص نمی باشد.

ورق های مس به صفحه هایی ساخته شده از جنس مس اطلاق می شود که با ضخامت های مختلفی تولید می شوند، امروزه علاوه بر ورق های ساده و قدیمی، انواع مختلفی از ورق های طرح دار و رنگی مسی نیز در بازار عرضه می شوند که اغلب برای ساخت کارهای هنری کاربرد دارند.
ورق های مسی ضخامت های مختلفی دارند، به عنوان مثال برخی از ورق ها در صنایع ساخت لوازم خانگی یا خودروسازی به کار برده می شوند که ضخیم هستند و ضخامتی بین 0.3 تا 0.15 میلیمتر دارد.
اما یک سری از ورق ها با نام ورق نازک مس در بازار خرید و فروش می شود که با ضخامت بین 0.5 تا 0.1 میلیمتر دارند و بسیار قابل انعطاف هستند.
این نوع از ورق های مسی با یک چاقو یا قیچی کوچک به راحتی برش می خورند و عملیات لحیم کاری به راحتی روی آنها انجام می گیرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.