استفاده از فلزاتمقالات

۳ راه برای استفاده از فلزات خانگی (فروش ورق مسی)

By مهر ۱۵, ۱۳۹۷ No Comments
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 میانگین رای: 5٫00 از 5)
Loading...

چند تا از چوب‌لباسی، سیم مسی و یا قوطی‌های فلزی را دور انداخته اید؟ آیا به این فکر کرده‌اید که می توانید دوباره از این وسایل استفاده کنید؟ روش‌های شگفت انگیزی برای استفاده مجدد از ورف مس وجود دارد که ما معمولا بدون توجه از آن دور می‌شویم. شما می‌توانید یا این فلزات را بندازید یا با هنر و خلاقیت خودتان طرح های هنری ایجاد کنید و خانه یتان را زیبا کنید. در این مقاله ما به روش‌های خلاقانه ای را خواهیم گفت که بتوانید فلزات دور ریختی خودتان را تبدیل به یک اثر هنری کنید.

فلزات آهنی

شما مکررا در حال استفاده از قوطی های فلزی در خانه هستید و عملا میشه گفت که استفاده از این قوطی ها بی پایان است شما می توانید این قوطی های بی مصرف را تبدیل به قوطی های تزئینی کنید شما می توانید این قوطی ها را تبدیل کنید به:

فانوس درست کنید: کافی است چند تا سوراخ ایجاد کنید و داخل قوطی شمع روشن کنید.

نگهدارنده قلم: به راحتی می توانید قوطی را تمیز کنید و رنگ مناسبی بزنید حالا یک نگهدارنده زیبا برای قلم و خودکار و مداد دارید.

قالب کیک پزی: می توانید از قوطی ساخته شده توسط ورق مس قالبی برای پخت کیک ها استفاده کنید.

گل های فلزی: سطح بالای قوطی را ببرید و سپس بصورت عمودی بریده تا گلبرگ ها را تشکیل بدهد.

واقعا ایده های زیادی وجود دارد که شما می‌توانید با قوطی‌ها انجام دهید؛ کافی تنها فکر کنید. دیدید که چطور می‌توانید قوطی‌های کهنه ساده را به یک اثر درخشان هنری تبدیل کنید.

فروش ورق مسی

سیم مسی به راحتی خم می‌شود و به اشکال زیبا در می آید. از آنجا که ورق مسی سبک، محکم و انعطاف‌پذیر است، هنرمندان از آن به عنوان مواد اولیه استفاده می کنند. ورق های مسی برای ساختن پایه و چارچوب محکم برای مجسمه‌ها مناسب است. اثر هنری تازه و الهام بخشی که شما درست کردید همراه با سیم مسی می تواند اثربخش باشد.

اگر زیاد به هنر علاقه مند نیستید ، می‌توانید از ورق مس در دکوراسیون استفاده کنید. برای شروع می‌توانید از سیم مسی برای قاب های عکس آویزان استفاده کنید. اگر یک میخ فلزی را از سیم‌های مسی آویزان کنید، می‌توانید از آن برای آویزان کردن گیاهان استفاده نمایید. اگر شما مهارت زیادی دارید، می‌توانید سیم مسی را به دستگیره شمع، نگهدارنده دستمال‌سفره، سبد و تزیینات کریسمس تبدیل کنید.

با ورق مسی می توانید آزمایش انجام دهید، برای مثال می توانید یک سیم مسی بگیرد به همراه باتری و لامپ، همان طور که می دانید سیم مسی رسانای الکتریکی است و با وصل کردن سیم مسی به به باتری به راحتی لامپ را روشن کنید این آزمایش می تواند برای کودکان شما جذاب باشد حتما این کار را انجام دهید.

قابلیت های زیادی ورق مس دارد به همین علت فروش ورق مس می تواند به خوبی صورت بگیرد.