دو کاربرد طلایی ورق مسی در تزئینات خانگی

ورق مسی

ورق مسی رایج ترین ورق در میان فلزات هست. این ورق ها یکی از مواد مورد علاقه برای معماران و طراحان داخلی ساختمان ها هست. اما سوال اینجاست که چطور میشه از ورق های مسی در محیط های مسکونی مانند بازسازی خانه ای استفاده کرد؟ در این مقاله قصد داریم چند ایده برای خرید ورق مسی برای شما بازگو کنیم. پس با ما همراه باشید.

ورق مسی باهنر

ورق مس باهنر

 

استفاده از ورق مسی در بازسازی خانه ها

یکی از بزرگترین مزیت استفاده از ورق های مسی این است که مواد آن بسیار با دوام هست، نصب رول مس یا کویل مس در مناطق آسیب دیده دقیقا همان چیزی هست که مردم به دنبال آن هستند.

در آشپزخانه، می توانید از ورق های مسی برای بشقاب استفاده کنید. شما به راحتی می توانید در بشقاب های مسی روغن و ذرات غذا را بدون ایجاد مزاحمت پاک کنید، همین طور می توانید از بشقاب مسی طرح دار و تزئیینی استفاده کنید، این کار نمای آشپزخانه شما را زیبا خواهد کرد، حتما امتحان کنید.

جای دیگری که استفاده زیاد از ورق های مسی می شود حمام است. از ورق مس می شود برای پوشش دیوار حمام استفاده کرد این چیز غیرمعمولی نیست در خیلی جاها از دیوارهایی با پوشش مس استفاده می شود، مورد جالبی که وجود داره این است که مس وقتی با رطوبت هوا ترکیب می شود رنگ آن تغییر پیدا می کند و به رنگ سبز درمی آید.

بسیاری از پیمانکاران و طراحان دوست دارند که از ورق های مس که ورق هایی بادوام هستند در سقف خانه ها استفاده کنند.

رول مس یکی از بادوام ترین مواد در بین سقف های فلزی هست و همین طور باعث می شود که خانه از لحاظ مصالح سبک شوند.

استفاده از ورق مسی در بازسازی خانه ها

 

کاربرد و خرید ورق مس با ضخامت مختلف

ورق مسی در انواع مختلفی مانند قدرت، سختی، نوع حرارتی که دارد و تراکم قابل تقسیم می باشد. در پروژه های مختلف بستگی به نیازی که دارید می تواند از انوع ورق های مس استفاده کنید.

به طور کلی ورق های نازک تر برای پروژه های داخلی مثل عناصر تزئینی به آسانی استفاده کنید. از ورق های ضخیم مس هم می توان در داخل استفاده کرد ولی به طور معمول در محیط های باز بیشتر استفاده می شوند.

به عنوان مثال در آشپزخانه و کلا داخل خانه می توان از ورق های نازک مسی استفاده کرد و در سقف ساختمان از رول مس با ضخامت بیشتر استفاده کرد.

 

از کجا می توانیم ورق مسی را خریداری کنیم؟

اگر شما به دنبال تامین کننده ورق مس هستید، مطمئن شوید که از یک تامین کننده قابل اعتماد که نیازهای کیفی شما را تامین می کند، استفاده کنید.

اگر شما قصد دارید خانه خودتون را بازسازی کنید و به دنبال یک طراحی منحصربه فرد هستید ورق مس می تواند راه حل مناسبی برای این کار باشد.

منابع

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B3

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.