فروش مس در بازسازی آشپزخانه و 3 ویژگی کاربردی آن

فروش مس در بازسازی آشپزخانه

فروش مس در بازسازی آشپزخانه به ویژگیهای کاربردی این فلز ارزشمند مربوط می شود. موفقیت شما در فروش مس در بازسازی آشپزخانه بستگی به نوع و کیفیت مواد مورد استفاده دارد. با داشتن گزینه های مختلف موجود در بازار، تشخیص مواد برتر از موارد غیر استاندارد ممکن است دشوار باشد. با این وجود، اگر شما به یک تامین کننده معتبر مانند بازار فلزات رنگین بروید، شانس بهتری برای پیدا کردن ورق مس با کیفیت بالا و دیگر ورق های با کیفیت دارید.

اگر به دنبال ارتقاء سطح آشپزخانه خود هستیدو یا شاید می خواهید زیبایی و قابلیت های آن را بهبود ببخشید، ممکن است بخواهید از ورق های مس و کویل مس استفاده کنید . این مواد برای کاربردهایی که در معرض آب و رطوبت قرار دارند ، عالی هستند.

فعالیت‌هایی که در آشپزخانه مانند درست کردن غذا و شستن ظرف ها انجام می شود، به علت ایجاد ترشح بر روی دیواره های اطراف سینک و روی میز آشپزخانه بدنام هستند.
استفاده از آب و دیگر مایعات ممکن است در ابتدا به نظر بی اهمیت باشد، اما مقداری از آنها لکه هایی را درست می کنند که می توانند مشکلات جدی را ایجاد نمایند. برای مثال، لکه‌ها و چربی ها ممکن است به یک مکانی برای پرورش باکتری‌ها و جلبک‌ها تبدیل شوند که ممکن است باعث بروز بیماری‌هایی در خانه شما شوند.

نصب ورق های مسی و رول های مس به عنوان روکش دیواره آشپزخانه و میز آشپزخانه ظرفشویی بهترین گزینه برای رسیدگی به همه این نگرانی ها است. فروش مس در بازسازی آشپزخانه مربوط به ویژگیهای کاربردی این فلز ارزشمند است.

چرا رول مس یک محافظ ضد آب دیواره آشپزخانه است؟

سه هدف در هنگام استفاده از ورق مس روی میز و دیواره آشپزخانه وجود دارد تا میزان خسارت را کاهش دهد و سطوح را تمیز و ظاهر آشپزخانه را زیباتر کند. ویژگی‌های شگفت‌انگیز مس به شما این امکان را می‌دهد که این سه هدف را به اتمام برسانید.

انتظار می‌رود رول مس که مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی دارد، برای سالیان متمادی دربرابر رطوبت و کثیفی مقاومت بالایی را تحمل کند. در حالی که ممکن است در نهایت درخشندگی خود را از دست بدهد، این فلز مانند فولاد و آهن زنگ زده نخواهد شد.
مس همچنین دارای خواص ضد میکروبی است. همانند برخی از فلزات غیر آهنی دیگر، قادر به تولید اثر oligodynamic است که قادر به کشتن گونه‌های مختلف میکرو ارگانیسم‌ها است. سینک آشپزخانه می تواند به طور خاص کثیف باشد، به ویژه زمانی که مایع ای چند ساعت روی سینک نشسته باشد.

این یک ایده خوبی هست که دیوار آشپزخانه شما از مس ساخته شده است و می تواند این کثیفی ها را کنترل نماید این بدین معنی نیست که توصیه های بهداشتی را نادیده بگیرید، به ویژه اینکه ممکن است باکتری خاصی نسبت به اثر oligodynamic مصونیت پیدا کند. فروش مس در بازسازی آشپزخانه نیز مرتبط با ویژگیهای آن است.

فروش مس در بازسازی آشپزخانه


وقتی از رول مس در ظاهر آشپزخانه استفاده می شود درخشش قرمزی آن می‌تواند سطح جدیدی از ظرافت و مدرنیته را به آشپزخانه بدهد به این دلیل است که فروش مس در بازسازی آشپزخانه تاثیر دارد.

اگر یک موضوع کلاسیک و روشن‌تر را می‌خواهید، ممکن است بخواهید به جای آن از ورق برنج استفاده کنید. ورق برنج که از آلیاژ مس تشکیل شده شامل مس و روی است که در ترکیب مناسب می تواند یک ویژگی طلایی تولید کند. خانواده شما از دیدن آشپزخانه ای که با روکش فلزی طلایی تزیین شده خوشحال خواهند شد.

اگر علاقه مند هستید در مورد فلز مس بیشتر بدانید مقالات دیگر سایت را نیز مطالعه کنید:

منابع فلز مس و ۱۹ حقیقت جذاب درباره آن

معرفی کاتد مس و ۶ کاربرد آن

نحوه نصب ورق های مس و رول های مس

در حالی که توصیه می شود همه ساخت و ساز های ظریف را به سازندگان حرفه ای واگذار کنید، یاد گرفتن یک یا دو چیز در مورد نصب ورق های مس و رول های مس به عنوان پوشش دیوار و کفپوش آشپزخانه ضرری ندارد. بنابراین فروش مس در بازسازی آشپزخانه نیز بسیار پر رونق است. در اینجا چند نکته وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را دنبال کنید.

  1. اندازه ورق مسی که نیاز دارید را تعیین کنید. برای این نوع پروژه، رول مس با ضخامت 16 میلی متر یا 22 میلی متر معمولا انتخاب ایده آل است.
  2. ورق های مس معمولا در برش های استاندارد قرار می گیرند، بنابراین ممکن است نیاز به برش بیشتر برای رسیدن به اندازه دقیق و مورد نیاز برای پوشش دیوار آشپزخانه یا کفپوش داشته باشید.
  3. قبل از نصب ورق مس بر روی دیوار آشپزخانه، دیوار معمولا به یک تخته محکم متصل می شود. قسمت زیرین دیوار آشپزخانه به سیمان چسبیده است، به همین دلیل است که این لایه برای راه‌اندازی ضروری است.
  4. برای حفظ درخشش مس، لاک را روی سطح آن اسپری کنید. لاک به عنوان یک لایه محافظ برای مس استفاده می شود تا این فلز سریع از بین نرود.
    تامین مواد با کیفیت موفقیت شما را افزایش خواهد. با توجه به اینکه آشپزخانه در زندگی روزمره ما مهم است و همیشه از آن برای کارهای مختلفی استفاده می کنیم بنابراین معقول است که کمی بیشتر در مورد بهبود آشپزخانه سرمایه گذاری کنیم.

اگر هنوز نمیدانید که کدام تامین کننده برای خرید و فروش مس مناسب هست می توانید بازارفلزات رنگین را با دیگر رقبا مقایسه نمایید و تصمیم بگیرید که فروش مس با کدام تامین کننده می تواند مناسب باشد. فروش مس در بازسازی آشپزخانه هم مربوط به یکی دیگر از کاربردهای این فلز است.

نحوه نصب ورق های مس و رول های مس

منبع

https://www.houzz.com/discussions/256264/i-m-remodeling-should-my-contractor-expect-to-keep-sell-my-copper-pipes

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.